Kosmický zážitkový stan
Oblastní přebory málotřídních škol v lehké atletice 2023

Úvod > Družina

Provozní doba školní družiny

V ranních a odpoledních hodinách mohou všichni žáci navštěvovat školní družinu.
 Provozní doba školní družiny se vzájemně doplňuje s vyučováním na prvním stupni základní školy a je přizpůsobená dopravě dětí do míst trvalého bydliště.

Ve školním roce 2017/2018 proběhla celková rekonstrukce školní družiny a od nálsedujícího školního roku je žákům k dispozici nový, moderní prostor, vybavený na míru vyrobeným nábytkem s vestavěným patrem, vhodným pro odpočinek,klidové a relaxační chvíle dětí a novým kobercem.

Provoz školní družiny: 6:45 – 15:30 hodin

Poplatek za pololetí školního roku činí 300,- Kč/žáka a je splatný na účet školy.

Program školní družiny

Program školní družiny je koncipován pro 24 dětí ve věku od 6 do 10 let (1. – 4. ročník).

Naše školní družina, jako důležitý výchovný partner rodin žáků a školy, zabezpečuje především zájmové činnosti a odpočinek žáků v době mimo vyučování. Současně rozvíjí osobní a sociální kompetence. Umožňuje dětem efektivně využívat volný čas, má důležitou primární úlohu jak v prevenci negativních sociálních jevů, tak i v detekci a profylaxi nebezpečných socio–patologických jevů.

Organizační řád školní družiny je vystaven k nahlédnutí ve škole.

Školní družina je organizační součástí základní školy. Nachází se v přízemí budovy školy. Pro svoji činnost využívá jednu místnost, ale má možnost využívat ke své činnosti i další prostory školy: tělocvičnu, počítačové učebny. Pro rekreační a sportovní činnost využíváme i vhodné okolí školy, a to zejména zahradu školy a místní fotbalové hřiště.

Materiální podmínky jsou na výborné úrovni. Hry a stavebnice se podle finančních možností obnovují dle potřeb a přání dětí.

Stravování dětí probíhá ve školní výdejně.

Kontakt na školní družina

Kontaktní telefon: +420 495 499 426