
Pyžamový den ve škole

Jaké to je přijít do školy v pyžamu a ještě s oblíbeným plyšákem?
Jedním slovem: bezva!

Dnes jsme si ověřili, že matika i čeština jdou hned lépe, když se do školy těšíš. Pohoda, úsměvy, plyšáci v lavicích a učení v tom nejpříjemnějším outfitu.
Protože když je ve škole dobře, učí se prostě líp.
