

Čarodějný den u nás ve škole měl opravdu kouzelnou atmosféru!
Ve středu se z našich tříd staly malé čarodějnické školy

– učilo se, počítalo i tvořilo trochu jinak než obvykle. Po svačině děti vyrazily na čarodějnou stezku, kde je čekal skok přes ohýnek na koštěti, stavba hranice ze dřeva, namotávání pavoučí sítě

a nakonec i výroba pravého čarodějného lektvaru.

Prostě den, na který jen tak nezapomeneme!